E-Devlet Anaç Koyun/Keçi Destek Bilgisi Sorgulama | SGK | SSK | Emeklilik | Sorgulama | Hizmet Dökümü

E-Devlet Anaç Koyun/Keçi Destek Bilgisi Sorgulama

E-Devlet Anaç Koyun/Keçi Destek Bilgisi Sorgulama

Günümüz teknolojisi ile internet üzerinden pek çok sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sorgulama işlemlerini ise E-Devlet sistemi üzerinden yapabilirsiniz. E-Devlet sistemindeki sorgulama hizmetlerinden birisi de E-Devlet anaç koyun/keçi destek bilgisi sorgulama işlemidir. Bu işlem ile koyun ve keçi bilgi sisteminde bulunan işletme, başvuru ve destekleme bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz. E-Devlet anaç koyun/keçi destek bilgisi sorgulama işlemini gerçekleştirmek isterseniz yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

E-Devlet Anaç Koyun/Keçi Destek Bilgisi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet portalının kullanılmasıyla yapılabilen E-Devlet anaç koyun/keçi destek bilgisi sorgulama işlemi için bir E-Devlet şifresi almış olmanız gerekiyor. Bir E-Devlet şifresi almadıysanız ve almak istiyorsanız PTT bürolarından herhangi bir tanesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuzu kimliğinizle birlikte yapabileceğinizden nüfus cüzdanınızı götürmeyi unutmayınız. Bir de ödeme için 2 TL’yi yanınızda bulundurunuz. Daha sonrasında şifrenizi alabilirsiniz.

Şifreyi aldıktan sonra bu işlemi yapabilmeniz için vermiş olduğumuz direkt linke tıklayınız. Açılan sayfada ilk kez işlem yapacağınız için kimlik doğrulama işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Daha sonra da PTT’den alınan E-Devlet şifresi ve T.C. kimlik numarası ile sistem girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. E-Devlet anaç koyun/keçi destek bilgisi sorgulama işlemini tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet Anaç Koyun/Keçi Destek Bilgisi Sorgulama için LÜTFEN TIKLAYINIZ!Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


73