BAĞ-KUR BORÇ SORGULAMA | SGK | SSK | Emeklilik | Sorgulama | Hizmet Dökümü

BAĞ-KUR BORÇ SORGULAMA

BAĞ-KUR BORÇ SORGULAMA

Bağ-kur borç sorgulama işlemi Bağ-kur’a olan borcunuzu öğrenmek için yapılan bir işlemdir. Bu sorgulama sayesinde ne kadar borcunuz kaldığını kolayca öğrenebilirsiniz. Bağ-kur borç sorgulama işlemini E-Devlet ve şifresiz olarak E-SGM üzerinizden yapabilirsiniz. İki uygulamada da istenilen bilgileri verdikten sonra ne kadar borcunuz olduğunu öğrenebilirsiniz.

Şifresiz Olarak Bağ-kur Borç Sorgulama Nasıl yapılır?

Şifresiz olarak Bağ-kur borç sorgulama işlemini internet üzerinden online olarak rahatça yapabilirsiniz. İlk olarak uyruğunuzu T.C olarak işaretledikten sonra vatandaşlık numaranızı, nüfusta bağlı olduğunuz ili seçiniz. Sonrasında cilt no seçeneğini doğru bir şekilde girerek doğum yılınızı yazınız ve aşağıda bulunan güvenlik kodunu eksiksiz bir şekilde girdikten sonra sorgula butonuna tıklayınız. Karşınıza çıkan sayfada gereken bilgileri doldurduğunuzda işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Şifresiz Olarak Bağ-kur Borç Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Şifresi İle Bağ-kur Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet şifreniz ile Bağ-kur borç sorgulama işlemi de size ait olan kişisel bilgileriniz sayesinde yapılmaktadır. Bu işlem sonrasında da Bağ-kur’a olan borcunuzu öğrenmeniz mümkün olacaktır. Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için ”Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğini tıkladıktan sonra E-Devlet şifresi seçeneğine giriniz ve karşınıza çıkan bilgileri eksiksiz olarak yazınız. Bu işlemlerden sonra Bağ-kur borç sorgulama işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

E-Devlet Şifresiyle Bağ-kur Borç Sorgulama İçinTIKLAYINIZ!Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


80