E-DEVLET BAĞ-KUR SORGULAMA | SGK | SSK | Emeklilik | Sorgulama | Hizmet Dökümü

E-DEVLET BAĞ-KUR SORGULAMA

E-DEVLET BAĞ-KUR SORGULAMA

Sizler için bu yazımızda da E-Devlet Bağ-Kur sorgulama işlemi hakkında merak ettiklerinize cevap vermeye çalışacağız. Kişisel olarak ödediğiniz Bağ-Kur ile sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz ve ileride de emekli olabilirsiniz. Devletin başlatmış olduğu bir uygulama olan E-Devlet uygulaması sayesinde bireyler  sigorta kurumlarına ait birçok işlemi yapabildikleri gibi E-Devlet Bağ-Kur sorgulama işlemini de buradan kolay bir şekilde yapabilirler. Bu işlemi nasıl yapacağınızı ise sizlere aşağıda sade bir şekilde anlattık.

E-Devlet Bağ-Kur Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu işlemi yapabilmek için öncelikle bireye ait bir E-Devlet şifresi gerekmektedir. Eğer şifreniz yok ise size en yakın PTT Müdürlüğünden temin edebilirsiniz.

Öncelikle E-Devlet Bağ-Kur sorgulama işlemi yapabilmek için aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak bu sorgulama işlemine başlayabilirsiniz. Ardından açılan yeni sekmede “Kimliğimi Şimdi Doğrula” yazan butona tıklayınız. Açılan yeni sayfada sizden istenen T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz ile sisteme giriş yaparak E-Devlet Bağ-Kur Sorgulama işleminizi tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet Bağ-Kur Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


74