EMEKLİ SANDIĞI HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA | SGK | SSK | Emeklilik | Sorgulama | Hizmet Dökümü

EMEKLİ SANDIĞI HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA

EMEKLİ SANDIĞI HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA

Emekli Sandığı hizmet dökümü sorgulama hakkında merak ettikleriniz var ise bu yazımızı okuyarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Her insan ileride emekli olunca rahat bir yaşam sürmek ister. Ülkemizde de sağlık hizmetlerinden faydalanmak ve ileride emekli olabilmek için kişiler sigorta kurumlarına prim ödemek zorundadır. Emekli Sandığı’na bağlı olan kişiler Emekli Sandığı hizmet dökümü sorgulama yaparak ödenen bu primleri görebilir, tarihlerine sıralı bir şekilde bakabilirler.

Emekli Sandığı Hizmet Dökümü Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Emekli Sandığı hizmet dökümü sorgulama işlemini çok kolay bir şekilde internet üzerinden E-Devlet sistemini kullanarak yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı ise aşağıda sizin için sırası ile anlattık. Adım adım takip ediniz.

E-Devlet Emekli Sandığı Hizmet Dökümü Sorgulama

Bu işlemi yapabilmek için öncelikle bireye ait bir E-Devlet şifresi alınması gerekir. Eğer E-Devlet şifreniz yok ise nasıl alınacağını öğrenmek için buraya tıklayarak ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz. Bireye ait E-Devlet şifresi ile aşağıda size verdiğimiz linke tıklayınız. Ardında açılan yeni sekmede sizden istenilen T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi yazarak sisteme giriş yapınız. Sisteme kayıtlı olan 4C hizmet dökümü bilgileriniz önünüze gelecektir.

E-Devlet Emekli Sandığı Hizmet Dökümü Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


74