SGK HİZMET DÖKÜMÜ | SGK | SSK | Emeklilik | Sorgulama | Hizmet Dökümü

SGK HİZMET DÖKÜMÜ

SGK HİZMET DÖKÜMÜ

SGK hizmet dökümünü internet üzerinden şifresiz olarak veya E-Devlet aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz. SGK’ya bağlı olarak çalışanlar bu hizmet dökümü sayesinde genel bir bilgi edinebilirler.

Şifresiz olarak SGK Hizmet Dökümü Nasıl Sorgulanır?

Kamu tarafından 2011 yılında açılan E-SGM sayesinde birçok bilgiyi internet üzerinden şifresiz bir şekilde halletmeniz mümkündür. Bu yeni çıkan uygulamadan önce  SGK hizmet dökümünü alabilmek için E-Devlet uygulaması kullanılırken şimdi daha kolay bir hal alan E-SGM sistemi kullanılmaktadır. Bu yeni oluşturulan sistemde SSK sigorta sorgulama  alabilmek için bazı kişisel bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgiler sırasıyla T.C Kimlik numarası, nüfusa kayıtlı olduğunuz il, doğum tarihi ve cilt no gibi sadece sizin bileceğiniz kişisel bilgilerdir. Bu bilgileri girdikten sonra aşağıda bulunan güvenlik kodunu eksiksiz bir şekilde giriniz ve sorgula butonuna basınız. Yeni açılan sayfanın sağ köşesinde karşınıza çıkan ”Hizmet Bilgisi” seçeneği altındaki ”Hizmet Bilgisi 4A” sekmesine tıklayınız. Yaptığınız bu işlemlerin ardından kolayca SSK hizmet dökümünüzü alabilirsiniz.

Şifresiz Olarak SGK Hizmet Dökümü Almak İçin TIKLAYINIZ !

E-Devlet Sistemi İle SGK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

E-Devlet sistemi ile SSK hizmet dökümü almak E-SGM yoluyla almaktan daha zahmetli görünse de pek bir farkları yoktur. Sizden istenilen birkaç bilgiden sonra SGK hizmet dökümünü almanız mümkündür.

E-Devlet sistemiyle SGK hizmet dökümü almak için karşınıza çıkan sayfadaki bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.

E-Devlet Şifresi ile SGK Hizmet Dökümü Almak İçin TIKLAYINIZ !Etiketler:

Yorumlar

 1. baki diyor ki:

  devlet şifremi unuttum göndermeniz mümkunmu şimdiden teşekür ederim

  1. Aykut Otu diyor ki:

   Baki Bey biz resmi kurum değiliz. Bu yüzden bu konuda size yardımcı olamayız. Şifrenizi unuttuğunuz durumda PTT’ye giderek 10 TL karşılığında yeni E-Devlet Şifrenizi alabilirsiniz.

 2. zinnur özer diyor ki:

  Yurt dışı Günlerim nazil hesaplanır 800 gün

Yorum Yaz


83