SSK İŞE GİRİŞ TARİHİ SORGULAMA | SGK | SSK | Emeklilik | Sorgulama | Hizmet Dökümü

SSK İŞE GİRİŞ TARİHİ SORGULAMA

SSK İŞE GİRİŞ TARİHİ SORGULAMA

Sizler için bu yazımızda da SSK işe giriş tarihi sorgulama işleminizi basit bir şekilde nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışacağız. Siz sigortanız ile ilgili tam tarihleri bilmeseniz de kurumda hepsi tutulmaktadır. Siz de SSK işe giriş tarihi sorgulama yaparak sigortanızın ne zaman başladığını öğrenebilirsiniz. Bu tarihi öğrenerek kendinize göre hesaplamalarınızı yapabilirsiniz. Bu tarih emeklilik işlemlerinin doğru hesaplanabilmesi için önemlidir ve bilinmesi gerekir.

SSK İşe Giriş Tarihi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Şimdi ise size SSK işe giriş tarihi sorgulamanızı nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Şifresiz bir şekilde SSK işe giriş tarihi sorgulamanızı yapabilmeniz için öncelikle aşağıda verdiğimiz linke tıklayınız. Ardından açılan sayfada sizden istenilen kimlik bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra “Sorgula” butonuna tıklayınız. Yeni açılan sayfada sağ taraftaki bölme içerisinden önce “Hizmet Bilgisi” ardından SSK olduğunuz için de “Hizmet Bilgisi 4A” sekmesine  tıklayarak önünüze gelen tabloda en başta SSK işe giriş tarihiniz yazacaktır.

Şifresiz SSK İşe Giriş Tarihi Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!!

E-Devlet Şifresiyle SSK İşe Giriş Tarihi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Eğer şifresiz sorgulama yapmak istemiyorsanız aynı işlemi E-Devlet şifreniz ile de yapabilirsiniz. Yine aşağıda verilen linke tıklayınız ve ardından açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada önce T.C. kimlik numaranızı sonra da E-Devlet şifrenizi yazarak giriş yapınız ve açılan sayfada bilgilerin başında SSK işe giriş tarihinizi görebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle SSK İşe Giriş Tarihi Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


68