SSK ONLİNE RANDEVU | SGK | SSK | Emeklilik | Sorgulama | Hizmet Dökümü

SSK ONLİNE RANDEVU

SSK ONLİNE RANDEVU

Sağlık kurumlarında acil durumlar haricinde tedavi olmak istiyorsanız randevu almalısınız. Randevu almak için ALO 182’yi arayabilirsiniz. Ayrıca tedavi olmak istediğiniz kuruma giderek de randevu alabilirsiniz. Bu iki randevu alma şeklinde T.C. kimlik numaranızın olması şarttır. Bunların haricinde internet aracılığıyla online randevu alabilirsiniz. Biz size SSK online randevu alma işleminizi nasıl yapacağınızı anlatacağız.

SSK Online Randevu Nasıl Alınır?

SSK online randevu için yazımızın sonunda size bir link vereceğiz. Bu linke tıkladıktan sonra açılan sayfanın sağ kısmında “Randevu Al” sekmesine tıklayınız. Karşınıza Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) gelecektir. Bu sisteme üyeyseniz T.C. kimlik numaranızı ve parolanızı giriniz. Ardından “Giriş” butonuna basınız. Tekrar bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada bulunduğunuz ili ve ilçeyi seçiniz. Daha sonra gitmek istediğiniz hastaneyi, kliniği ve klinik yerini seçiniz ve “Randevu Al” seçeneğine tıklayınız. Hekiminizi de seçtikten sonra randevu almak istediğiniz tarihi ve saati seçiniz. Bu işlemlerden sonra SSK online randevu işleminizi tamamlayınız.

SSK Online Randevu İçin TIKLAYINIZ!

SSK Online Randevu Sistemine Nasıl Üye Olunur?

SSK online randevu sisteminden randevu almak için üye olmalısınız. Üye olmak için aşağıdaki internet adresine tıklayınız ve açılan sayfada “Yeni Üye” butonuna basınız. Ardından sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra “Kaydet” sekmesine tıklayınız. Üye olduktan sonra yukarıdaki başlık altında size anlattığımız şekilde SSK online randevu işleminizi yapınız.

SSK Online Randevu Sistemine Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


80