SSK SİCİL NO ÖĞRENME | SGK | SSK | Emeklilik | Sorgulama | Hizmet Dökümü

SSK SİCİL NO ÖĞRENME

SSK SİCİL NO ÖĞRENME

SSK sicil no öğrenme işleminizi nasıl yapacağınızı bu yazıyı okuyarak ve verilen işlemleri uygulayarak öğrenebilirsiniz. Bilindiği gibi her SSK ödeyen bireyin kendine ait bir SSK sicil nosu bulunmaktadır. Bu numara ile sigortasını takip edebilir ve gerekli işlemlerini halledebilir. Bireyin bu numarasını bilmesi gerekmektedir. SSK sicil no öğrenme işlemi de şifresiz ve şifreli olarak aşağıdaki gibi yapılmaktadır.

EDevlet SSK Sicil No Öğrenme

SSK sicil no öğrenme işlemini EDevlet sisteminden sorgulamak biraz karışık olabilir ama biz sizin için kolay yolunu bularak gerekli linki verdik, oraya tıklayınız. Açılan sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula ” butonuna tıklayınız ve ardından açılan sayfada önce T.C. Kimlik numaranızı ardından da EDevlet şifrenizi yazınız ve giriş yapınız. Sisteme kayıtlı sicil numaranız yazacaktır. SSK sicil no öğrenme işleminizi yapmış olacaksınız.

EDevlet SSK Sicil No Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!!

Şifresiz SSK Sicil No Öğrenme

Bu işlemi kolayca şifresiz bir şekilde öğrenmek için ESGM sistemine giriş yapmalısınız. Ama biz sizin için gerekli linki aşağıda verdik, oraya tıklayınız. Açılan sayfada sizden istenilen kimlik bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurunuz ve “Sorgula” butonuna tıklayınız. Sağ taraftaki bölüm içerisinden önce “Tescil Kaydı Tespiti” ardından SSK’lı olduğunuz için “Tescil Kaydı Tespiti 4A” sekmesine tıklayınız. Aradığınız numara açılan sayfada yazacaktır.

Şifresiz SSK Sicil No Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


80